Galeria

,,Rekord dla Niepodległej"

Ilość zdjęć: 7

W piątek 9 listopada 2018r. o godz. 11:11 w ramach świętowania 100. rocznicy odzyskania przez Polskę niepodległości wspólnie zaśpiewaliśmy 4-zwrotkowy hymn narodowy. Tak rozpoczęliśmy obchody tej ważnej daty.

pokaż więcej »

Dzień Przedszkolaka 20 wrzesień 2018

Ilość zdjęć: 13

20 września w naszym przedszkolu obchodziliśmy Dzień Przedszkolaka. Odśpiewaliśmy uroczyście ,,Hymn Dnia Przedszkolaka", po czym dzieci otrzymały pamiątkowe medale.Panie przygotowały również dla dzieci wiele atrakcji. Zabawy i tańce przy muzyce, zabawy z chustą animacyjną, malowanie twarzy, zabawy balonami i co najlepsze robienie wielkich baniek... Przedszkolaki na pewno zapamiętają ten dzień na długo :)

pokaż więcej »

Walentynki Grupa 1

Ilość zdjęć: 4

W dniu 14 lutego 2018 roku w naszym przedszkolu odbyły się WALENTYNKI – podczas spotkania dzieci: kultywowały tradycje walentynkowe, czerpały radość ze wspólnej zabawy i pobytu w przedszkolu, rozwijały poczucie przynależności do społeczności przedszkolnej, poznały tradycje walentynkowe jak również budowały atmosferę przyjaźni i współdziałały w grupie, podczas licznych konkursów i zabaw.

pokaż więcej »